iPhone Teknik Servis Ürün Bilgisi İPhone 7 plus Ekran Değişimi İphone Kocaeli
Özellikle; çarpma, düşürme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 7 plus ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
iPhone 7 plus ekran değişimi, iPhone 7 plus Öncam Değişimi ve iPhone 7 plus  Dokunmatik  Değişimi Hepsi Bir Parçadan oluşur . iPhone 7 plus  ın ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mecburidir iPhone 7 plus  dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir. iPhone 7 plus LCD Ekran.
iPhone 7 plus Ön Cam. (iPhone 7 plus kırık öncam)
iPhone 7 plus Dokunmatik . (iphone 7 plus  dokunmatik çalışmıyor)
Bu üç birim bütündür  ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.
iPhone Teknik Servis İşlem Süresi iPhone 7 plus  Ekran Değişim Süresi İphone Kocaeli
Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alınız.Servisimizde yapacağımız iPhone 7 plus  LCD Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 1 saat sürmektedir. Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPhone Teknik Servis Ürün Garanti Bilgisi iPhone 7 plus Ekran Değişimi Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPhone 7 plus LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.
About the author
Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit